• In English
 • У Зарваниці на Тернопільщині відбудеться XIII Конгрес «Marian Europian Network»
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 16:16

  З 19 по 22 вересня 2016 року  Марійський духовний центр у с. Зарваниця Теребовлянського району прийматиме делегації з 20 Марійських Духовних Центрів Європи. В ці дні тут проходитиме XIII Конгрес «Marian Europian Network».

  Про підготовку до цього важливого заходу йшлося під час зустрічі голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни із Архиєпископом і Митрополитом Тернопільсько-Зборівським Василієм Семенюком.

  «Ми розуміємо, що проведення такого конгресу за участі міжнародних делегацій – велика відповідальність, тому звертаємося з проханням внести в бюджет 2016 року статтю про підтримку цієї важливої духовно-суспільної місії», - зазначив Преосвященний Владика Василій.

  Очільник області запевнив, що проведення заходу такого рівня є надзвичайно важливим для Тернопільщини.

  «Думаю, спільними зусиллями нам вдасться зробити все, щоб на достойному європейському рівні провести XIII Конгрес «Marian Europian Network»,  - зауважив Степан Барна.

  Довідково

  Хоча Україна поки що знаходиться на шляху до своєї європейської інтеграції і не є в складі Європейського Союзу, Марійський духовний центр у с. Зарваниця вже входить в асоціацію 20 Марійських Духовних Центрів Європи. Марійський Європейський Зв`язок  - «Marian Europian Network» - об`єднує 20 Католицьких Марійських Духовних Центрів всієї Європи. Дана Асоціація була утворена в 2003 році та має апробацію і підтримку Апостольської Столиці (Ватикану).

  Настоятелі Святих Місць, які належать до Асоціації, зустрічаються кожного року в одному із вищезгаданих центрів для того, щоб ділитися досвідом, і насамперед, щоб мати можливість в кращий спосіб розуміти потреби мільйонів паломників і відвідувачів, які часто приходять в ці місця.