• In English
 • Винагороди за знищену техніку ворога та успішно виконані бойові завдання отримали 15 772 військових на загальну суму близько 74,5 млн. грн
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 16:01

  Про це перед початком прямої телефонної лінії у Клубі Кабінету Міністрів України повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян.

  «Міністерство оборони України продовжує виплати грошових винагород військовослужбовцям – учасникам АТО. На сьогодні винагороди за знищену техніку, успішно виконані завдання у складі підрозділів та участь у бойових діях отримали 15 772 військовослужбовці на загальну суму близько 74,5 млн. грн.», – розповів він.

  Так, за знищену військову техніку противника українські військовослужбовці отримали понад 779 тисяч гривень. Близько 3,5 мільйона гривень виплачено за успішне виконання бойових завдань у складі підрозділів та понад 72 мільйони гривень – за безпосередню участь у бойових діях.

  «Сім’ям загиблих військовослужбовців Збройних Сил України – учасників АТО у 2015 році виплачено понад 1 мільярд гривень одноразової грошової допомоги. Понад 215 мільйонів гривень допомоги учасники АТО отримали у зв’язку з пораненням та інвалідністю», – повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян.