• In English
 • Військові ЗС України та волонтери надали гуманітарну допомогу 84 родинам селища Зайцеве, що поблизу Горлівки
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 13:07

  Офіцери  групи цивільно-військового співробітництва Збройних сил України разом з волонтерами доправили у селище Зайцеве, що поблизу Горлівки, чергову партію гуманітарної допомоги. Благодійники привезли місцевим мешканцям продукти, дитяче харчування, засоби гігієни, а також зошити і альбоми для малювання для школярів.

  «Зайцево знаходиться у «прифронтовій» зоні на лінії зіткнення з терористами.  Тому саме тут досить багато людей, які залишились без засобів існування та потребують першочергової допомоги», -  розповів командир групи цивільно-військового співробітництва Юрій Соколовський.

  «Фронт» розділив село навпіл і у деяких місцях смуга розмежування з ворогом досягає лише кількох сотень метрів.

  «Люди, які живуть у селі, потрапили в біду. Тому допомогти їм – це не просто правильно, а першочерговий наш обов’язок», – переконаний офіцер.

  За словами військовослужбовця, його група завчасно відвідала населений пункт та поспілкувалися з місцевими жителями, щоб вивчити та узагальнити їхні першочергові потреби. Після цього зв’язалися з волонтерами, які зібрали допомогу та в супроводі військовиків доправили її у «сіру зону». Тож цього дня гуманітарну допомогу було надано 84 родинам селища Зайцеве.