• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 12:52

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів зі сторони незаконних збройних формувань не було. В районі проведення антитерористичної операції польоти безпілотних літальних апаратів не зафіксовані.

  В контрольному пункті «Новотроїцьке» (Донецька область) затримали громадянина Грузії, який прямував з непідконтрольної території. Під час перевірки документів прикордонники встановили, що в нього підроблені відмітки прикордонного відомства. Наразі чоловіка передали співробітникам міліції для з’ясування всіх обставин.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 3 транспортні засоби, якими перевозили товари вартістю 100 тисяч гривень.

  Зокрема, прикордонними нарядами в районі н.п. Верхньоторецьке були затримані 2 автомобілі з 6 тоннами вантажів. Вони везли м’ясопродукти та корм для тварин на загальну суму більше 91 тисячі гривень. Автівки прямували на неконтрольовану територію без належних документів в об’їзд контрольного пункту «Георгіївка». Ще один автомобіль зведена мобільна група зупинила поблизу Щастя на Луганщині. Він був завантажений продуктами харчування майже на 10 тисяч гривень. Автівка також прямувала на тимчасово неконтрольовану територію оминаючи конрольний пункт «Лисичанськ». Всі транспортні засоби передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Новотроїцьке» прослідували 6 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою. Вони перевозили 5,7 тонн медикаментів та 96,5 тонн продуктів харчування. Вантажі були направлені жителям Донецької області від Міжнародного Комітету Червоного Хреста та благодійного фонду «Людина в біді».