• In English
 • Землі для учасників АТО: На Одещині військові отримають ділянки площею більше 460 гектарів
  опубліковано 05 листопада 2015 року о 16:26

  Учасники АТО, які звернулись до землевпорядної служби Одещини, отримали 406 дозволів на розробку землевпорядної документації для відведення ділянок у власність. Військовослужбовці отримають землі загальною площею понад 460 гектарів.

  Власники використають 232 ділянки площею 439,5 га для ведення особистого селянського господарства. Ще 174 наділи площею 20,7 га призначені для ведення садівництва.

  Усього до Головного управління Держгеокадастру в Одеській області військовослужбовці подали 622 заяви на землю. Найбільшу кількість звернень отримали у Комінтернівському (133), Овідіопольському (89), Татарбунарському (87), Ананьївському (55) та Великомихайлівському (44) районах. Землевпорядники розглядають усі клопотання у максимально стислі терміни та у першочерговому порядку.

  Завершили процедуру оформлення землі у власність 15 військових, які отримали ділянки загальною площею 20,6 гектара.

  Військовослужбовці, які вирішили отримати земельні ділянки, можуть ознайомитись з переліком вільних земель на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Земельні масиви зарезервовані виключно для потреб учасників АТО.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.