• In English
 • Питання реформування системи військової освіти обговорили учасники науково-практичної конференції у Харкові
  опубліковано 05 листопада 2015 року о 11:18

  Протягом двох днів у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХУПС) під головуванням командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Дроздова проходила науково-практична конференція з питань реформування системи військової освіти.

  Основною метою конференції стало вироблення пропозицій щодо напрямів реформування системи військової освіти та покращення підготовки курсантів у ХУПС і визначення порядку льотної підготовки курсантів 5 курсу на бойових літаках.

  Вперше в роботі конференції взяли участь представники всіх ланок від Командування до бригад Повітряних Сил, Командування Сухопутних військ, бригад армійської авіації та протиповітряної оборони, представники Національного університету оборони України, керівний та науково-педагогічний склад ХУПС.

  За результатами конференції у ході живої дискусії були відпрацьовані шляхи подальшого підвищення якості підготовки курсантів, залучення матеріальної бази та фахівців з військ до навчального процесу, нарощення потенціалу навчально-матеріальної технічної бази університету, впровадження  новітніх зразків озброєння та військової техніки.