• In English
 • Айварас Абромавичус: Ми створюємо всі умови для стабільного зростання економіки в країні
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 16:56

  Робота Офісу ефективного регулювання прискорить дерегуляцію в країні. Про це сказав Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус на брифінгу в Будинку Уряду. Він зазначив, що на засіданні Кабінету Міністрів був представлений голова Офісу ефективного регулювання Олексій Гончарук.

  Міністр переконаний, що Офіс прискорить проведення дерегуляції.

  «Дерегуляція йшла, йде і буде йти.  Просто потрібно прискорюватись, адже це один з найефективніших способів боротьби з корупцією в бізнесі. І щоб бізнес відчув позитивні зміни в нашій країні», - наголосив Айварас Абромавичус.

   Він зазначив, що ціль – удосконалити регуляторне середовище в країні, яке вже покращується, зокрема в аграрній, транспортній галузях.

  «Спільними зусиллями ми обов’язково переможемо цю бюрократичну складову, яка заважає розвиватися бізнесу, і обов’язково  в наступному році вийдемо на 2% мінімум росту, і створимо умови для подальшого стабільного зростання в нашій країні», - зауважив Міністр.

   У свою чергу заступник Міністра економрозвитку Юлія Клименко переконана: «Для того, щоб приймати зважені рішення на базі цифр, а не емоцій, чи під тиском якогось впливу, Офіс буде мати велику користь. Він  зможе незалежно оцінити наші дії і скільки ці дії будуть коштувати нашим громадянам і бізнесу».

  Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна зауважила, що міністерства матимуть можливість скористатися послугами експертів в Офісі. Вона переконана, що відкриття такого центру, де працюватимуть в тому числі і представники бізнесу, «це крок вперед».