• In English
 • Землевпорядники Черкащини запропонують інвесторам для оренди понад 250 гектарів землі
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 17:05

  У листопаді головне управління Держгеокадастру у Черкаській області планує продати на земельних аукціонах права оренди на 25 земельних ділянок. Інвесторам запропонують наділи державної власності поза межами населених пунктів, які мають сільськогосподарське призначення. Загальна площа земель становить 253,5 гектара.

  Земельні ділянки, що планують віддати в оренду, розташовані  у Канівському (19 наділів площею 150,8 га), Корсунь-Шевченківському (3 ділянки площею 18,3 га), Городищенському (2 наділи площею 77,8 га) та у Жашківському (1 ділянка площею 6,6 га) районах Черкащини.

  «Земельні торги – найбільш прозорий та економічно вигідний  механізм розпорядження землею. Відкрита конкуренція унеможливлює корупційні ризики. Під час аукціонів плата за користування землею значно зростає, наповнюючи місцеві бюджети», – зазначив в. о. начальника головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Азер Мірзоєв.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».