• In English
 • Арсеній Яценюк: Президент, Уряд і Парламент мають говорити однією мовою - мовою конкретних фактів, дій і результатів
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 16:30

  «Єдність парламентської коаліції, взаємний діалог всередині коаліції і між Урядом, Президентом і коаліцією, - це основний рецепт змін у країні. Не на словах, а на ділі демонстрація політичної волі й політичної відповідальності за долю країни і продовження подальших змін», - підкреслив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 4 листопада.

  «Уряд готовий до будь-яких компромісів на благо України в ухваленні законів. У тому числі це стосується і законів по безвізовому режиму. Всі розумні компроміси, не політично вмотивовані, а виключно мотивовані інтересами української держави, будуть прийняті», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Він підкреслив необхідність відкритого діалогу, «розуміння між всіма політичними фракціями коаліції в тому, що треба далі проводити зміни в країні, і що необхідно всім нести політичну відповідальність перед українським народом, який обрав саме цей Парламент, саме ці політичні партії і який вимагає саме від цього політичного класу України реальних змін в державі».

  Арсеній Яценюк підкреслив, що зараз в України дуже багато союзників на Заході: «Ці союзники будуть із нами до того моменту, доки ми будемо демонструвати політичну волю, відповідальність і незмінність наших цілей і цінностей в проведенні реформ».

  «Президент, Уряд і Парламент – ми всі повинні говорити однією мовою. І це мова не популізму – це мова конкретних фактів, дій і результативності при прийнятті рішень, як Урядом, як Президентом, так і парламентською коаліцією», - наголосив він.

  «Вибори закінчилися. Настав час зараз нести відповідальність в післявиборчий період. І найкращий шлях до того, щоб нести цю відповідальність, - це демонструвати єдність. Сподіваюся, що члени парламентської коаліції так само усвідомлюють, що це єдино можливий шлях до того, щоби Україна стала успішною державою», - наголосив Глава Уряду.

  Він зазначив, що за попередніми даними нинішній квартал – «перший, коли у нас буде позитивний ріст валового внутрішнього продукту»: «Так, він незначний, до 1%, але це перший сигнал. Це означає, що наші прогнози щодо економічного зростання в 2016 році справдяться. Але прогноз може справдитися тоді, коли не просто його чекати, а коли фактично робити».

  «Наша відповідальність – зробити українську економіку працюючою. І тут не може бути жодного розмежування в цілях, які стоять перед сьогоднішньою українською владою», - наголосив Арсеній Яценюк.