• In English
 • Арсеній Яценюк доручив направити урядову комісію в області, де "провалено" процес оформлення субсидій
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 15:14

  Умисне зволікання з оформленням субсидій з боку окремих органів державної влади і окремих керівників міст і областей - це позбавлення громадян прямої грошової допомоги для зменшення рахунків за тепло і послуги ЖКГ, - наголосив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 4 листопада.

  Він нагадав, що вже 4 мільйони українських сімей оформили субсидії: «Практично кожен третій українець отримує пряму фінансову допомогу від української держави».

  «Обсяг субсидій, який зараз отримують українські громадяни, суттєво допомагає і компенсує витрати домогосподарств, пов’язані зі зміною тарифів, для тих, кому це потрібно», - підкреслив Глава Уряду.

  «Умисне зволікання з боку окремих органів державної влади і окремих керівників міст і областей - це ніщо інше, як позбавлення громадян країни прямої грошової допомоги, яка направляється на зменшення рахунків за тепло і за житлово-комунальні послуги», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Міністр соціальної політики України Павло Розенко повідомив, що найгірші показники в оформленні субсидій в Одеській області – 40%. Невисокі показники у Чернівецькій, Закарпатській, а також Луганській областях.

  Глава Уряду доручив невідкладно направити в ці області урядову комісію, аби пришвидшити процес оформлення субсидій.