• In English
 • На Одещині більше ніж на 16,6 мільйона гривень відшкодували втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв
  опубліковано 30 жовтня 2015 року о 15:09

  З початку року до бюджетів Одеської області надійшло 16 млн. 666 тис. грн. в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв. Отримані кошти використають на поліпшення стану земельного фонду регіону.

  Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад за відшкодування таких втрат знаходиться 76,12 млн. гривень. У кошторисі обласної ради акумульовано 10,47 млн. грн., міст обласного значення – 600,22 тис. грн., районних рад – 6,46 млн. грн., сільських, селищних і міських – 58,58 млн. гривень.

  Кошти, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько-та лісогосподарського виробництва можуть використати на освоєння земель, поліпшення угідь, охорону земельного фонду. Фінансовий ресурс також може бути спрямований на проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки землі. Згідно законодавства, використання цих коштів на інші потреби не допускається.

  У поточному році близько 2,8 млн. грн. використали на проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель. Ще 2,1 млн. грн. спрямували на інвентаризацію земель.