• In English
 • Віктор Шафранський ознайомився з ходом проведення вакцинації проти поліомієліту на Хмельниччині
  опубліковано 30 жовтня 2015 року о 13:37

  Заступник Міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський відвідав Хмельницьку область щоб ознайомитися зі станом проведення турової імунізації населення від поліомієліту.

  Спільно з директором департаменту охорони здоров'я Хмельницьої облдержадміністрації Яковом Цуглевичем заступник Міністра відвідав кабінети щеплень поліклініки Хмельницької міської дитячої лікарні та Хмельницького районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Яків Цуглевич розповів про основні напрацюваннями щодо проведення імунізації в області.

  За його словами, 30 вересня область отримала 93400 доз ОПВ та 18200 доз ІПВ, яких вистачить для проведення першого туру імунізації. Вся вакцина доставлена в територіальні ЛПЗ області із дотриманням умов «холодового ланцюга» під час транспортування, зберігання та використання вакцин. Впродовж вересня – жовтня поточного року медичними працівниками в області у засобах масової інформації активно проводилася санітарно-просвітницька робота щодо проведення турової імунізації населення проти поліомієліту. Впродовж серпня – жовтня проведено навчання відповідальних фахівців департаменту (підготовлено 7 спеціалістів). Тренінги були організовані за сприяння Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ».

  Фактично 22 жовтня в області розпочата імунізація дітей проти поліомієліту. Департаментом організовано щоденний збір інформації з територіальних ЛПЗ області про хід її виконання. Станом на 26 жовтня 2015 року вакциновано 5254 дитини з 83454 дітей цільової групи, що підлягають вакцинуванню (6,3%).

  Принагідно Яків Цуглевич ознайомив Віктора Шафранського з організацією роботи єдиної оперативно-диспетчерської служби Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  Також заступник Міністра охорони здоров'я мав змогу ознайомитись з роботою, напрацюваннями, досягненнями та проблемами медиків Летичівської районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, у Старокостянитинові – з роботою районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, який знаходиться на території ЦРЛ та амбулаторії загальної практики/сімейної медицини (ЗПСМ) №1 Старокостянтинівського центру первинної медико-санітарної допомоги.