• In English
 • Міністр оборони України відвідав Полтавський гарнізон
  опубліковано 29 жовтня 2015 року о 12:33

  29 жовтня в рамках робочої поїздки Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з керівним та особовим складом Полтавського гарнізону та відвідав одну з військових частин Збройних Сил України.

  Очільник оборонного відомства оглянув територію військової частини, зокрема казармений фонд та штаб.

  Генерал армії України Степан Полторак під час зустрічі з особовим складом поінформував про хід реформування війська та позитивно відзначив стан справ у даному підрозділі.

  «Основне завдання на сьогодні – підготовка до зимового періоду та забезпечення бійців необхідним обмундируванням», – наголосив генерал армії України Степан Полторак.

  Також Міністр оборони зустрівся з начальником квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава та наголосив на важливості оперативного вирішення житлових проблем військовослужбовців.

  «Наразі збільшено грошову компенсацію за піднайм житла для військовослужбовців, ми отримали необхідні кошти від Кабміну, - зазначив Міністр оборони. – Тому проблем з виплатою компенсацій не повинно бути».

  Нагадаємо, у Міністерстві оборони триває робота із забезпечення житлом військовослужбовців. Крім того, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову, згідно з якою військовослужбовець, якому надійшла черга на отримання житла, має право отримати грошову компенсацію за належне його сім’ї для отримання жиле приміщення.