• In English
 • Арсеній Яценюк: Функція закупівлі ліків повинна бути виведена з-під Міністерства охорони здоров'я
  опубліковано 28 жовтня 2015 року о 14:02

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністру охорони здоров’я Олександру Квіташвілі на наступне засідання Уряду винести рішення про створення незалежного національного агентства з закупівлі лікарських засобів та медичних препаратів. Про це Глава Уряду наголосив на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 28 жовтня.

  Арсеній Яценюк наголосив на необхідності «вивести з-під Міністерства охорони здоров'я функцію закупівлі лікарських засобів».

  «Чому йде війна за посаду Міністра охорони здоров'я? Мета тільки одна – призначити свого міністра, щоб він контролював всі закупівлі. Функція Міністра відповідно як до закону, так і до коаліційної угоди, лежить у формуванні державної політики, а не витрачанні державних грошей на закупівлі чи управлінні об'єктами державної власності», - підкреслив Глава Уряду.

  Арсеній Яценюк звернувся до Міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі на наступне засідання Уряду винести рішення про створення незалежного національного агентства з закупівлі лікарських засобів та медичних препаратів.

  «Буде номінаційний комітет, міжнародні організації призначать керівника і будуть контролювати систему закупівель лікарських засобів і медичних препаратів за державні кошти», - підкреслив він.

  «Ми повинні поставити в цьому крапку на наступному тижні», - додав Арсеній Яценюк.