• In English
 • Павло Розенко: За саботаж реформи системи субсидій відповідатиме кожен керівник держадміністрації
  опубліковано 26 жовтня 2015 року о 11:05

  За підсумками кампанії з призначення та перерахунку субсидій, у грудні цього року, Міністр соціальної політики України Павло Розенко на засіданні Уряду ставитиме питання щодо притягнення до відповідальності, аж до звільнення з посад, тих керівників обласних і районних адміністрацій, які не налагодили нормальним чином процес оформлення субсидій і саботували у себе в області чи районі реформу системи субсидій. Про це Міністр заявив в інтерв’ю „Укрінформу”.

  „Є скарги на те, що в регіонах по три-чотири місяці люди не можуть оформити субсидії, є скарги на черги, на хамство та неуважність окремих посадовців. І мене обурюють факти, коли деякі місцеві чиновники замість того, щоби нормально організувати процес оформлення субсидій у себе в районі чи області, починають розповідати про те, що винен у цьому міністр чи Уряд”, - сказав він.

  „Такі керівники отримають належну оцінку своїй бездіяльності як з боку Кабінету Міністрів, так і з боку Президента України. Підтримка таких жорстких дій у мене є і від Прем'єра, і від Президента. Якщо людина завалить процес оформлення субсидій в області, то буде відповідати по повній. Для мене авторитетів тут немає, інтереси простих людей для мене понад усе”, - наголосив глава Мінсоцполітики.

  Водночас Міністр вкотре закликав українців оформлювати субсидії. „Якщо ви бачите, що ви не тягнете плату за газ чи житлово-комунальні послуги – зверніться та отримайте субсидію. Не треба нічого боятися, субсидія – це справді просто. Все, що потрібно заповнити: сторінка заяви та сторінка декларації”, - нагадав він, підкресливши, що чиновник не має права вимагати від людини жодних довідок, окрім заяви і декларації.

  За словами Павло Розенка, середній розмір субсидії в опалювальний сезон на одну родину складатиме від 500 до 3,5 тис. грн.