• In English
 • Землі для учасників АТО: на Волині військові отримають ділянки площею майже 1 240 гектарів
  опубліковано 26 жовтня 2015 року о 10:23

  У Волинській області землевпорядники надали учасникам АТО 3 029 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. Військові отримають землі загальною площею 1 239 гектарів. Загалом до uоловного управління Держгеокадастру Волині та органів самоврядування, учасники АТО та членів їх родин подали 4 991 звернення про отримання земельних ділянок.

  Завершили процедуру оформлення права власності на землю 1399 військовослужбовців. Загальна площа відведених наділів складає 675,9 гектарів. З них 707 ділянок (108,9 га) учасники АТО отримали для індивідуального житлового будівництва. Для особистого селянського господарства відвели 364 наділи (536,2 га). Ще 328 ділянок (30,9 га) призначені для ведення садівництва.

  «Ми тісно співпрацюємо з органами місцевого самоврядування у пошуку вільних земельних наділів та масивів, які можуть бути надані волинських військовим. Уся інформація про землі відкрита та доступна в он-лайн режимі та у всіх Центрах надання адміністративних послуг області», - зазначає в.о начальника uоловного управління Держгеокадастру Волині Василь Василенко.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.