• In English
 • Василь Шевченко: Україна зацікавлена у впровадженні світових технологій протезування
  опубліковано 23 жовтня 2015 року о 17:12

  Україна зацікавлена у впровадженні на вітчизняних підприємствах світових технологій протезування і перетворенні протезних заводів на центри надання протезно-ортопедичних послуг і реабілітаційної допомоги у єдиному циклі. Про це на прес-конференції «Протезування, ортезування та реабілітація в Україні: нові технології, нові можливості та ISPO-Ukraine» в інформаційній агенції «Укрінформ» заявив Перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко.

  «В Україні існує близько 70 організацій, що надають послуги з протезно-ортопедичної допомоги і виготовлення протезів. Ми хотіли б бачити це як надання реабілітаційної допомоги і протезно-ортопедичних послуг у єдиному циклі. Ми хотіли б мати імплементацію світових досягнень в модульні технології протезування, які застосовуються в Україні вже понад 10 років», - сказав Василь Шевченко.

  Він запросив українські та міжнародні компанії запроваджувати в Україні нові технології і розповів, що, як і цього року, проектом Державного бюджету на 2016 рік планується залучення понад 1 млрд. грн. на протезування.

  Перший заступник Міністра також поінформував, що Мінсоцполітики планує за допомогою міжнародних партнерів перетворити так звані «радянські» протезні заводи на повноцінні реабілітаційні центри. Він зауважив, що це неможливо зробити за короткий час, бо потрібно підготувати технічну документацію, будівлі, обладнання. «У нас є розуміння з багатьма країнами, багатьма міжнародними організаціями, і ми будемо це робити», - запевнив Василь Шевченко.