• In English
 • На Львівщині 1888 учасників АТО стали власниками земельних ділянок
  опубліковано 23 жовтня 2015 року о 16:45

  У Львівській області учасники АТО вже отримали у власність 1888 земельних ділянок загальною площею 264 гектари. Наділи виділені як в межах, так і поза межами населених пунктів.

  За рішенням землевпорядної служби регіону для військових відвели 1539 земельних ділянок. Їх площа становить 182  гектари. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО планують використати наділи переважно для ведення садівництва (1499 ділянок), а також для особистого селянського господарства (33 ділянки) та індивідуального дачного будівництва (7 земельних ділянок).

  Ще 349 земельних ділянок у межах населених пунктів військові отримали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі використають переважно для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками землевпорядна служба Львівщини надала учасникам АТО 3182 дозволи на розробку документації із землеустрою. Загальна площа земель, які отримають військові становить 630 гектарів. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

   

  Довідково

  На Львівщині учасники АТО можуть отримати консультативну допомогу за принципом «єдиного вікна» при оформленні земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів). Сервіс доступний у головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області, яке  знаходиться за адресою: м. Львів, пр. В.Чорновола,4, 10 поверх, к.88.

  Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО можна на сайті Держгеокадастру Львівщини.