• In English
 • Ігор Перегінець перевірив стан проведення вакцинації проти поліомієліту на Львівщині
  опубліковано 23 жовтня 2015 року о 15:30

  В рамках старту 1-го раунду додаткової імунізації проти поліомієліту, що відбуватиметься в Україні, заступник Міністра охорони здоров’я Ігор Перегінець відвідав Львівщину. Протягом двох тижнів керівництво МОЗ об’їде усі регіони, щоб особисто перевірити підготовку та стан проведення вакцинації проти поліомієліту.

  Спільно з директором Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богданом Чечоткою Ігор Перегінець завітав у дитячу поліклініку м. Стрий, ознайомився з роботою вакцинального кабінету. Було позитивно оцінено підготовку до вакцинації, тільки за один день, 22.10.2015, в місті Стрий було провакциновано 57 дітей.

  Під час прес-конференції, що відбулась у Львівській облдержадміністрації, Ігор Перегінець ще раз нагадав про особливості проведення трьохтурової імунізації проти поліомієліту в Україні. «Для того щоб подолати поліомієліт, усі діти віком від 2 місяців до 6 років у двох турах мають бути вакциновані від поліомієліту оральною поліовакциною (ОПВ). У третьому турі будуть вакцинуватися діти віком від 2 місяців до 10 років. Діти, які не отримали жодного щеплення проти поліомієліту, отримують перше щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною та в подальшому, не менше ніж через 2 тижні, – щеплення живою оральною вакциною в рамках додаткової імунізації. Загалом за підсумками трьох турів має бути провакциновано 95% дітей. Це необхідно, щоб зупинити поширення інфекції в Україні, яке зараз відбувається», – сказав Ігор Перегінець, підкресливши, що вакцинація – єдиний спосіб вберегтися від поліомієліту. «Вакцина завезена, інформаційні матеріали доступні, тож програма розпочата успішно за сприяння департаментів охорони здоров’я, місцевих управлінь та лікарів. Вакцинація буде відбуватися тільки у медичних закладах, де є стаціонарні або мобільні вакцинальні кабінети», - наголосив заступник Міністра.

  Він подякував Департаменту ОЗ ЛОДА за активну професійну позицію, ефективну організацію процесу імунізації.