• In English
 • Айварас Абромавичус підписав Угоду про створення Німецько-української промислово-торговельної палати в Україні
  опубліковано 23 жовтня 2015 року о 14:00

  В Україні буде створено Німецько-українську промислово-торговельну палату. Відповідну Угоду сьогодні підписав Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус з Державним секретарем Федерального Міністерства економіки та енергетики Німеччини Матіасом Махнігом та Державним секретарем Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини Маркусом Едерером.  Підписання відбулося в ході відкриття першого Українсько-німецького бізнес-форуму високого рівня, у присутності Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель.

  «Німецький бізнес зацікавлений в Україні, а тому в нашій державі буде створено Німецько-українську промислово-торговельну палату. Це створить правові основи для посилення торговельних відносин та позитивно вплине на розвиток торговельно-економічних відносин українських та німецьких підприємств», - повідомив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

  Угода між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про заснування Німецько-української промислово-торговельної палати сприятиме посиленню двосторонніх торговельних відносин, формалізації визнання України у якості важливого торгового партнера Німеччини та розвитку перспективних напрямів двостороннього співробітництва.

  За словами Міністра, заснування двосторонньої Німецько-української промислово-торговельної палати в м. Києві, яка замінить Бюро делегата Німецької економіки в Україні, фіксує перехід двосторонніх торговельних відносин на новий рівень. Сам факт створення палати дає позитивний сигнал німецьким компаніям про нові можливості для бізнесу, інвестування та співпраці з Україною.

  «Багато років німецька сторона планувала це підписання, щоб створити Німецько-українську промислово-торговельну палату в Україні. І, якраз, на фоні зростання інтересу німецького бізнесу до нашої країни, ми - новий Уряд, новий склад Мінекономрозвитку, зробили все, щоб така можливість з'явилася», - зазначив Міністр.

  Метою діяльності Палати є сприяння розвитку торговельно-економічних відносин між підприємствами, організаціями України та ФРН, а також сприяння економічному обміну.

  Як повідомлялось, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус разом з Першим заступником Міністра Юлією Ковалів та Торговим представником України Наталією Микольською бере участь у першому Українсько-німецькому бізнес-форумі. На заході присутні понад 600 німецьких бізнесменів та високопосадовців. Зокрема, форум відвідують представники таких компаній як Siemens, KfW Bankengruppe, Deutsche Bank, Metro Cash & Carry, RWE та Bayer. В рамках бізнес-форуму відбудеться спільне пленарне засідання, а також чотири тематичні панелі: індустрія та енергія, транспорт і логістика, сільське господарство, інноваційна та високотехнологічна економіка.