• In English
 • Міністр юстиції Павло Петренко у Полтаві дав старт проекту публічного прийому громадян "Ви маєте право"
  опубліковано 20 жовтня 2015 року о 17:00

  Міністерство юстиції запроваджує нову ініціативу – проект публічного прийому громадян під назвою «Ви маєте право». Про це сьогодні під час одноденного робочого візиту до Полтави, де й пройшов перший такий прийом, повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

  За його словами, це будуть відкриті зустрічі, в ході яких громадяни можуть відверто поспілкуватися з керівництвом органів юстиції, керівниками місцевих органів влади, адвокатами з центрів безоплатної вторинної правової допомоги.

  «Фактично ми започатковуємо таку традицію по всій країні. Це публічне спілкування, відповіді на ті питання, які є найбільш актуальними для жителів Полтавщини. Це відверта розмова керівництва області, Міністерства юстиції та інших представників влади», - зазначив очільник Мін’юсту.

  При цьому він висловив сподівання, що по кожній з таких зустрічей прийматимуться конкретні рішення, які допоможуть простому українцю.

  У ході поїздки Міністр юстиції також відвідав Полтавський університет економіки і торгівлі, на базі якого нині працює Луганський національний університет імені Тараса Шевченка і де навчається багато вихідців з Донбасу та Криму. Тут пройшло перше засідання консультативного пункту правової допомоги тимчасово переміщеним особам.

  «Підтримка Міністерства юстиції стосується конкретної і практичної допомоги тим людям, які зіткнулися з проблемами, будучи вимушено переміщеними з Луганської і Донецької областей та з Криму. Завдання Міністерства юстиції і центрів надання правової допомоги, які працюють по всій Україні, полягає в тому, щоб максимально допомогти у вирішенні побутових проблем, перед якими постали переселенці», - наголосив очільник Мін’юсту.

  Разом із головою Полтавської обласної державної адміністрації Валерієм Головком Павло Петренко також відвідав Перинатальний центр Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського та вручив молодим мамам 8 свідоцтв про народження їхніх діток.

  «Полтава стала вже дев’ятим містом, де запроваджено дану ініціативу. Наші матусі, які народили діток, завдяки цій новації можуть займатися вихованням, а не бюрократією і біганиною по РАЦСах, як це було раніше. Я маю надію, що до кінця року фронт-офіси Мін’юсту з’являться в пологових усіх обласних центрів. А з наступного року ми спускаємося на рівень районів», - наголосив Міністр юстиції.

  Зі свого боку голова Полтавської ОДА Валерій Головко подякував департаменту охорони здоров’я і колективу пологового відділення Перинатального центру.

  «Спільна роботи дала нам сьогодні можливість запустити новий сервіс. Саме наближення послуг держави до громадян є завданням і Міністерства юстиції, і обласної державної адміністрації», - сказав він.