• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 20 жовтня 2015 року о 13:51

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було.

  На лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями  прикордонними нарядами та українськими військовими польоти безпілотних літальних апаратів не фіксувалися.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, спрямовані на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Прикордонні наряди та зведені мобільні групи вчора затримали 5 автівок з товарами на суму 340 тисяч гривень.

  Так, учора зведеною мобільною групою на контрольному посту «Березове» було затримано автомобіль з 800 кілограмами м’яса. Товар вартістю 40 тисяч гривень перевозили без належних документів в об’їзд КПВВ «Новотроїцьке» на неконтрольовану територію. Ще 2 автівки прикордонні наряди затримали в районі н.п. Александрополь та Семигір’я з 5 тоннами господарських товарів, побутової хімії та продуктів харчування. Загальна сума оцінки вантажу сягає майже 200 тисяч гривень. Його везли на тимчасово неконтрольовану територію поза контрольним пунктом «Георгіївка». Крім того, 2 транспортні засоби правоохоронці зупинили поблизу Комишувахи. Автівки були завантажені продуктами харчування та металопластиковими виробами на 100 тисяч гривень. Всі транспортні засоби передано представникам ДФС для прийняття правового рішення. В районі н.п. Золоте прикордонний наряд також затримав  громадянку України, яка пішки на неконтрольовану територію доправляла косметику вартістю 7 тисяч гривень.

  Через контрольний пункт «Новотроїцьке» прослідували 19 транспортних засобів з вантажами гуманітарного призначення від Червоного Хреста. Автівки на тимчасово непідконтрольну територію перевозили будівельні матеріали та продуктові набори. Крім того, вантажівки з гуманітарним вантажем прослідували через контрольний пункт «Зайцеве». 13 автомобілів від організації «Людина в біді» везли 195 тонн продуктових наборів.