• In English
 • На Кіровоградщині учасники антитерористичної операції отримали у власність 1105 земельних ділянок
  опубліковано 19 жовтня 2015 року о 15:13

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасники АТО у Кіровоградській області отримали 1 105 наділів. Загальна площа земель, переданих військовослужбовцям у власність, становить 1743,1 гектара.

  Військові отримали ділянки різного цільового призначення. Для веденням особистого селянського господарства відвели 1 019 наділів площею 1 732 гектари. Ще 86 ділянок площею 8,6 га учасники АТО використають для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

  Загалом до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області та органів місцевого самоврядування регіону військовослужбовці подали 4 217 заяв на отримання землі. Землевпорядники видали 3 578 дозволів на розробку землевпорядної документації. Учасники АТО отримають земельні ділянки загальною площею 4 920,4 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

  Довідково

   Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.