• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 16 жовтня 2015 року о 13:08

  Минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було.

  На лінії розмежування в Донецькій області прикордонними нарядами були зафіксовані польоти 2 безпілотних літальних апаратів. Зокрема, безпілотники виявили в районі контрольного пункту «Курахове» та н.п. Костянтинівка. Ще один літальний апарат прикордонники помітили поблизу Красної Талівки, що на кордоні з Росією в Луганській області.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними наряди та зведеними мобільними групами затримано 5 транспортних засобів, якими намагалися незаконним шляхом перемістити товари.

  Зокрема, зведеною мобільною групою на ділянці Луганського прикордонного загону затримано 1 автомобіль з алкогольними напоями на суму 17 тисяч гривень. Транспортний засіб слідував в об'їзд контрольного пункту «Лисичанськ» на неконтрольовану територію. Також поблизу н.п. Олександро-Калинове затримано автівку з понад 3 тоннами м’яса вартістю майже 100 тисяч гривень. Автомобіль намагався об`їхати контрольний пункт «Зайцеве». Ще 3 транспортні засоби виявили прикордонні наряди в районі н.п. Красногорівка та Олександропіль. Автівки перевозили вантаж овочів та м’яса, всього 26 тонн на загальну суму більше 100 тисяч гривень. Всі транспортні засоби передано представникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Через контрольний пункт «Новотроїцьке» до неконтрольованої території прослідував вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Автівкою перевозили понад 9 тонн продуктів харчування та гігієнічних наборів для жителів Донецької області.