• In English
 • Тетяна Слюз на Тернопільщині обговорила вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів
  опубліковано 15 жовтня 2015 року о 20:08

  15 жовтня 2015 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз розпочала робочу поїздку до Тернопільської області.

  У перший день свого візиту Голова Казначейства відвідала Борщівський, Заліщицький, Чортківський, Гусятинський та Теребовлянський райони, у яких провела робочі наради з головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими, сільськими та селищними головами, керівниками фінансових органів, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, а також з колективами територіальних органів Казначейства.

  Під час своїх виступів на нарадах Тетяна Слюз окрему увагу приділила питанням вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів з запровадженням системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство», децентралізації влади, можливостей обслуговування коштів спеціального фонду місцевих бюджетів в державних банках, розміщення коштів на вкладних та депозитних рахунках органів місцевого самоврядування в установах банків, забезпечення виконання Закону України «Про  відкритість використання публічних коштів».

  16 та 17 жовтня заплановано провести аналогічні робочі зустрічі у Шумському, Кременецькому, Лановецькому, Збаразькому, Тернопільському, Козівському, Бережанському, Підгаєцькому, Монастириському, Бучацькому районах та м. Тернополі Тернопільської області.

  Проведення таких зустрічей сприяє швидшому вирішенню проблемних питань, які виникають в регіонах, більш чіткому розумінню процесів, які відбуваються як в бюджетному, так і  в суспільному житті громад, що зумовлює ефективне впровадження реформ на території всієї України.