• In English
 • Оборонні відомства України та Катару готові розвивати співробітництво
  опубліковано 15 жовтня 2015 року о 17:55

  Сьогодні, 15 жовтня, у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Катар в Україні Його Високоповажністю Джасімом Рашидом Аль-Халіфа.

  Генерал армії України Степан Полторак висловив керівництву та народу Держави Катар подяку за підтримку, яку відчуває наша країна у складний період своєї історії, а також поінформував іноземного гостя щодо перебігу подій на Сході України.

  За словами Міністра оборони України, незважаючи на відносну стабілізацію ситуації, обстановка на Донбасі залишається досить складною через присутність в зоні конфлікту регулярних російських військ.

  «Україна чітко і повністю дотримується Мінських угод. Зокрема, нещодавно ми приступили до реалізації чергового етапу відведення озброєнь від лінії зіткнення. Ми впевнені у своїй правоті, адже захищаємо свою землю», – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

  Керівник вітчизняного оборонного відомства наголосив, що важливим завданням для України є посилення спроможностей Збройних Сил, у тому числі, завдяки допомозі світової спільноти.

  У цьому контексті генерал армії України Степан Полторак повідомив про зацікавленість української сторони у розширенні військово-технічного співробітництва з Державою Катар.

  Своєю чергою, Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Катар в Україні Джасім Рашид Аль-Халіфа підтвердив готовність до подальшої співпраці та передав генералу армії України Степану Полтораку запрошення від Міністра оборони Держави Катар здійснити візит з метою підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про військово-технічне співробітництво.