• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 14 жовтня 2015 року о 15:21

  Минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних сил України, не було.

  На лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями  прикордонними нарядами польоти безпілотних літальних апаратів не фіксувалися.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними наряди та зведеними мобільними групами затримано 2 транспортних засоби, якими намагалися незаконним шляхом перемісти через лінію розмежування товари.

  Зокрема, зведеними мобільними групами в районі н.п. Верхньоторецьке та Новомихайлівка затримано 2 автомобілі з молочною продукцією та слабоалкогольними напоями. Автівки слідували без належних документів в об'їзд контрольного пункту «Зайцеве» на неконтрольовану територію. Всі транспортні засоби передано встановленим порядком представникам ДФС для прийняття правового рішення. Крім того, поблизу н.п. Золоте було затримано громадянина України, який пішки переносив на тимчасово неконтрольовану територію медичні препарати вартістю 15 тисяч гривень.

  Через контрольний пункт «Новотроїцьке» до неконтрольованої території прослідував 31 вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Автівки перевозили будівельні матеріали та гігієнічні набори для жителів Донецької області. Ще один транспортний засіб з вантажем будівельних матеріалів від Міжнародного комітету Червоного Хреста прослідував через контрольний пост «Нелипівка».