• In English
 • На запрошення Міноборони представники ЗМІ ознайомилися із сучасним речовим забезпеченням армії
  опубліковано 13 жовтня 2015 року о 18:06

  Сьогодні, 13 жовтня, за запрошення керівництва Міністерства оборони України вітчизняні журналісти відвідали речові склади Збройних Сил України у Києві. Увазі представників засобів масової інформації було представлено предмети та запаси сучасного речового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, які надходять на склади обронного відомства і якими вже зараз забезпечуються захисники України, в тому числі й ті, хто перебуває в зоні АТО.

  Журналісти отримали змогу порівняти представлені новітні одяг, взуття та елементи спорядження бійця з тими, які постачалися у війська ще рік тому й тепер зняті з виробництва, отримали повну інформацію щодо стану забезпеченності військ речовим майном, зокрема зимовим одягом.

  За словами начальника Центрального управління речового забезпечення Тилу Збройних Сил України полковника Юрія Гуслякова, цього року на речове забезпечення військовослужбовців з державного бюджету України було виділено коштів майже упятеро більше в порівнянні з 2014 роком. Це дало змогу не лише повністю забезпечити відмобілізованих упродовж останніх хвиль мобілізації основними предметами речового забезпечення, а й створити передумови для поступового накопичення їх на військових складах.

  – На сьогодні в зоні проведення антитерористичної операції забезпеченість військовослужбовців всіма предметами зимового одягу складає близько 97 відсотків, – зазначив офіцер. – Три відсотки людей, які не отримали належний одяг, це ті, кому зимова куртка, утеплені брюки чи взуття не підійшли за розміром. Всі вони обов’язково отримають потрібні розміри одягу вже найближчим часом.

  Для цього, як пояснив полковник Юрій Гусляков в кожному секторі зони АТО створено відповідні речові склади, з яких є можливість оперативно доставити речі необхідного розміру в будь-який підрозділ.