• In English
 • МВС моніторить наявність у центрах ДАІ бланків посвідчень водія і свідоцтв про реєстрацію авто
  опубліковано 12 жовтня 2015 року о 16:00

  Зараз відомство вивчає ситуацію навколо штучного дефіциту бланків у Центрах ДАІ по наданню послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів. За результатами цього моніторингу осіб, винних у цій ситуації, притягують до відповідальності. Також будуть прийняті рішення щодо оптимізації кількості Центрів. Раніше МВС і ДП "Поліграфкомбінат "Україна" домовилися про щотижневу поставку бланків.

  У МВС сьогодні, 12 жовтня, відбулася робоча зустріч керівництва МВС із генеральним директором Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олегом Назаренком. Учасники зустрічі розглянули стан забезпечення бланковою продукцією Центрів Департаменту ДАІ по наданню послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів.

  Зокрема, МВС і виробник бланкової продукції ДП «Поліграфкомбінат «Україна» раніше домовилися про забезпечення Центрів ДАІ бланками у щотижневому режимі. Остання партія бланків надійшла упродовж 8-9 жовтня 2015 року. Її обсяг склав майже 26 тисяч посвідчень водія та понад 26,2 тисяч бланків свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

  У той же час з'явилася інформація, що керівники окремих Центрів створюють штучний дефіцит бланків, навіть з огляду на наявність залишків продукції. Така ситуація не лише збільшує напругу в суспільстві, але й створює передумови для корупції.

  У зв'язку з цим МВС запровадило моніторинг забезпеченості Центрів бланковою продукцією. Крім того, у відомстві триває перевірка за фактом створення штучного дефіциту бланків. За результатами цієї перевірки посадовців, винних у створенні дефіциту бланків, притягують до відповідальності. Крім того, будуть прийняті рішення щодо оптимізації кількості таких Центрів.

  Довідково

  З початку 2015 року Центрами ДДАІ по наданню послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, було видано більше 733 тисяч бланків свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів на загальну суму 127 млн. 979,0 тис. грн. та понад 541 тисячу бланків посвідчень водія на загальну суму 90 млн. 382,0 тис. гривень.