• In English
 • На виконання рішення Комісії при МІП частково відновлено мовлення українських каналів у Луганській області
  опубліковано 12 жовтня 2015 року о 15:30

  На виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України, Концерн РРТ Луганської філії за власний кошт ввів у дію передавач для трансляції програм Луганської ОДТРК на 25-му телевізійному каналі біля Луганська.

  Робота передавача забезпечила доступ мешканців Станично-Луганського району та частково м. Луганськ до телевізійних програм Луганського обласного телебачення. При цьому використано передавач отриманий з Литовської Республіки, а антенно-фідерний тракт змонтовано з резервних матеріалів.

  Голова Комісії, заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова зазначила: «Незважаючи на те, що гроші з бюджету Концерн РРТ ще не отримав, процес відновлення мовлення продовжується. Власними силами Концерн РРТ продовжує збільшувати географію покриття українських телеканалів. Після отримання фінансування згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.07.2015 року №778-р, антенно-фідерний тракт буде замінено без перерв в мовленні».

  Зазначимо, що в МІП щотижнево відбуваються засідання Комісії з питань відновлення телерадіомовлення за участі представників: Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, Українського центру радіочастот, СБУ та радників МІП, під час яких приймаються рішення щодо відновлення українського мовлення на Сході України та АР Крим.