• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 09 жовтня 2015 року о 15:24

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було.

  На лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями  прикордонними нарядами зафіксовано польоти 3 безпілотних літальних апаратів. БПЛА фіксувалися на ділянці відповідальності відділу «Маріуполь».

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними наряди та зведеними мобільними групами затримано 9 транспортних засобів.

  Зокрема, в районі н.п. Талаківка зведена мобільна група затримала автомобіль з вантажем медичного обладнання на суму 150 тисяч гривень. Транспортним засобом порушники намагалися без належних документів в об'їзд контрольного пункту «Гнутове» перевезти обладнання на тимчасово неконтрольовану територію. Крім того, ще 8 автомобілів правоохоронці затримали в районі н.п. Петрівка, Отрадівка, Вугледар, Костянтинівка та Верхньоторецьке. Автівками перевозили м’ясну продукцію та лікарські засоби. Товари вартістю майже 140  тисяч гривень везли без належних документів в об'їзд контрольних пунктів в'їзду/виїзду «Зайцеве» та «Георгіївка» на неконтрольовану територію.

  Транспортні засоби передано встановленим порядком представникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Через контрольний пункт «Бугас» на неконтрольовану територію прослідувало 12 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від міжнародного комітету Червоного Хреста. Автомобілями для жителів Донецької області везли будівельні матеріали.