• In English
  • Рятувальники ДСНС доправляють Урядову гуманітарну допомогу на Схід України для внутрішньо переміщених осіб
    опубліковано 08 жовтня 2015 року о 10:26

    8 жовтня з Харкова на Схід України вирушило 6 вантажівок з Урядовою гуманітарною допомогою. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 року №979-р, з державного резерву було виділено близько 6 мільйонів гривень Міністерству економічного розвитку і торгівлі на придбання продовольчої гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Донецькій та Луганській областях. На ці кошти закуплено 60 тис. банок рибних консервів та 80 тонн вершкового масла для доставки у східні регіони.

    «Нашій Службі було доручено доставити цей вантаж до місць призначення. Гуманітарна допомога буде оперативно доправлена на Схід України та передана до Донецької обласної державної адміністрації та Луганської обласної військово-цивільної адміністрації для подальшого розповсюдження серед внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Донецькій та Луганській областях», - зазначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

    У м. Маріуполь Донецької області одним автомобілем-рефрижератором буде доставлено 20 тонн вершкового масла. У м. Краматорськ Донецької області – один автомобіль, що міститиме 30 тис. банок рибних консервів та один рефрижератор з 20 тоннами вершкового масла. У м. Севєродонецьк Луганської області – два автомобілі-рефрижератори з 40 тоннами вершкового масла та один автомобіль, що міститиме 30 тис. банок рибних консервів.