• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 07 жовтня 2015 року о 13:35

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних сил України, не було.

  На лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями  прикордонними нарядами зафіксовано польоти 4 безпілотних літальних апаратів. БПЛА фіксувалися на ділянці відповідальності відділу «Маріуполь».

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними наряди та зведеними мобільними групами затримано 9 транспортних засобів.

  Зокрема, в районі н.п. Авдіївка, Розівка та Новотроїцьке зведена мобільна група затримала 6 автомобіль з вантажем господарських товарів, продуктів харчування та сільгоспродуктами. Крім того, прикордонний наряд затримав ще 2 автомобілі в районі н.п. Кльопан-Бик. Автівками перевозили алкогольну продукцію та миючі засоби. Товари вартістю понад 500 тисяч гривень везли без належних документів в об'їзд контрольних пунктів в'їзду/виїзду «Зайцеве» та «Бугас» на неконтрольовану територію.

  Транспортні засоби передано встановленим порядком представникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Також на березі р. Сіверський Донець, зведена мобільна група виявила гумовий човен з вантажем м’яса на суму понад 20 тисяч гривень. Даний транспортний засіб передано співробітникам МВС.