• In English
 • Уряд затвердив перспективні плани формування територій громад Волинської, Полтавської та Харківської областей
  опубліковано 05 жовтня 2015 року о 16:52

  23 вересня Кабінет Міністрів України своїми розпорядженнями № 993-р, № 994-р, № 991-р затвердив перспективні плани формування територій громад Волинської, Полтавської та Харківської областей.

  Відповідні проекти розпоряджень Уряду розроблено Мінрегіоном згідно з вимогами Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Методикою формування спроможних територіальних громад та ґрунтуються на рішеннях відповідних обласних рад.

  Згідно з розпорядженнями у Волинській області буде створено 52 спроможні (об’єднані) територіальні громади, у Полтавській – 36, у Харківській – 53 об’єднані громади.

  Кількість об’єднаних громад у цих областях ще неостаточна. У зв’язку з випадками недотримання вимог діючої Методики під час розроблення перспективних планів Волинській, Полтавській та Харківській обласним державним адміністраціям запропоновано завершити роботу щодо підготовки пропозицій про внесення змін до перспективних планів формування територій громад областей та винести їх на розгляд Кабінету Міністрів України.

  Як повідомлялося, 16 вересня Уряд затвердив перспективні плани формування територій громад Запорізької та Одеської областей, 8 вересня - Рівненської, Хмельницької, Донецької, Миколаївської, Сумської та Черкаської областей, 12 серпня - Чернігівської та Житомирської областей, 5 серпня - Луганської, Херсонської та Дніпропетровської областей.