• In English
 • Бійці бригади спецпризначення Нацгвардії матимуть найкраще озброєння, - Арсен Аваков
  опубліковано 02 жовтня 2015 року о 13:29

  Відбулися показові навчання щодо відбору та підготовки особового складу військової частини 3018. Тим часом, з 5 жовтня МВС починає набір тренерів для спецпідрозділу МВС "КОРД". Про це глава МВС України заявив сьогодні, 2 жовтня, на території навчального центру Національної гвардії України.

  У заході взяли участь Секретар РНБО Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, т.в.о. командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан.

  «Ми продовжуємо створювати нові учбові центри та полігони по всій країні. Усі  бажаючі будуть проходити жорсткий конкурсний відбір. Бойова мобільна бригада має бути готова дати відсіч знищити бойову групу, якою б зброєю вони не володіли», – зазначив Олександр Турчинов.

  Бригада оперативного призначення на кілька тисяч осіб створюється згідно з концепцією розвитку Нацгвардії. До лав спецпідрозділу набиратимуться контрактники, які пройшли зону АТО та мають певний досвід. Для бійців передбачається підвищене грошове утримання – від 7 тисяч гривень.

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що бійці спецназу «вже сьогодні можуть працювати проти ворога». У них для цього є найкраще озброєння. Крім того, в розпорядженні спецпризначенців будуть гвинтокрили та літаки для того, щоб якнайшвидше потрапити у потрібне місце.

  «З 5 жовтня починаємо набирати тренерів для спецпідрозділу КОРД. Бойовий досвід та досвід співпраці з НАТО – це одні з перших – кого ми чекаємо у лавах спецпідрозділу», - зазначив Арсен Аваков та запросив усіх бажаючих вступати до лав КОРДу.