• In English
 • Ми маємо бути готові до будь-якої ситуації на Сході України, – Степан Полторак
  опубліковано 01 жовтня 2015 року о 14:24

  1 жовтня керівник оборонного відомства під час відкриття розширеного засідання колегії Міністерства оборони України нагадав, що днями у Мінську досягнуто низку угод, зокрема, щодо відведення від лінії розмежування 100-мм гармат та 82-мм мінометів.

  «Заходи щодо відведення озброєння тривають. Україна чітко виконує всі вимоги Мінських домовленостей і готова до подальшої роботи», – зазначив генерал-полковник Степан Полторак.

  Водночас Міністр оборони України висловив сумнів, що Російська Федерація відмовилася від подальших агресивних намірів щодо України.

  «Тому час, який у нас є, маємо використовувати якомога ефективніше: проводити системні заходи щодо покращення боєготовності та боєздатності військових частин і підрозділів, відновлення техніки та озброєння, покращення підготовки особового складу та його всебічного забезпечення, підвищення військової дисципліни, підготовки особового складу і техніки до виконання бойових завдань у зимовий період. Ми маємо посилити угрупування військ, систему підготовки і бути готовими до будь-якої ситуації, якщо не будуть виконані Мінські угоди», – наголосив генерал-полковник Степан Полторак.