• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 01 жовтня 2015 року о 13:24

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було.

  На лінії розмежування прикордонними нарядами польоти безпілотників, які незаконні збройні формування використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових, не зафіксовано.

  У контрольних пунктах в'їзду-виїзду прикордонники виявили 3 осіб, які перетнули державний кордон через закриті пункти пропуску в Донецькій області. Наразі їх передали співробітникам міліції.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, спрямовані на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. За добу було затримано 1 транспортний засіб. Автівку в районі н.п. Райгородка зупинила зведена мобільна група, що діє в зоні АТО. Автомобілем на тимчасово неконтрольовану територію в об’їзд контрольних пунктів везли вантаж лісу на 11 тисяч гривень. Транспортний засіб передали у МВС для прийняття правового рішення.

  Крім того, в контрольному пункті «Зайцеве» прикордонники в конструктивних особливостях салону однієї з автівок виявили приховані товари. Керував даним автомобілем «Форд» наш співвітчизник. Чоловік намагався приховати 1 тисячу карток поповнення рахунку мобільних операторів на загальну суму 31 тисяча гривень.