• In English
 • Уряд схвалив Концепцію Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки
  опубліковано 01 жовтня 2015 року о 11:33

  30 вересня 2015 року Урядом схвалено Концепцію Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки.

  Метою Концепції є створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації української молоді, формування її громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості.

  Концепцією визначено такі пріоритети:

  - формування громадянської позиції і національно-патріотичне вихованняздійснення заходів, спрямованих на відродження національно-патріотичного виховання, утвердження громадянської свідомості і активної життєвої позиції молоді.

  - здоровий спосіб життя молодіздійснення заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.

  - розвиток неформальної освітиздійснення заходів, спрямованих на набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти, зокрема шляхом участі у волонтерській діяльності.

  - зайнятість молодістворення умов та здійснення заходів, спрямованих на працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді).

  - житло для молодістворення умов для забезпечення молоді житлом.

  - партнерська підтримка молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осібздійснення заходів, спрямованих на соціальне становлення та підтримку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб.

  Реалізація проектів в рамках Програми передбачає оновлення механізму державної політики у молодіжній сфері шляхом:

  - узгодженої роботи органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства, установами та закладами, що працюють з молоддю, на державному і місцевому рівні;

  - підтримки соціально значущих проектів інститутів громадянського суспільства, зокрема молодіжних та дитячих громадських організацій.

  Реалізація пріоритетів Програми включає посилення роботи з розвитку міжнародного молодіжного співробітництва, сприяння інтеграції молоді у світову та європейську молодіжну спільноту.

  Процес виконання Програми передбачає здійснення комплексу експертно-аналітичних, організаційних, впроваджувальних і підсумкових оціночних заходів із застосуванням гендерного підходу.