• In English
 • Мінсоцполітики співпрацюватиме з Європейським центром політики соціального добробуту і досліджень
  опубліковано 30 вересня 2015 року о 10:16

  29 вересня представники Міністерства соціальної політики України обговорили з делегацією Республіки Австрія перспективи співробітництва з Європейським центром політики соціального добробуту і досліджень у соціально-трудовій сфері.

  До участі у зустрічі були запрошені представники Державної служби зайнятості, Держслужби України з питань праці, Науково-дослідного інституту праці і зайнятості населення та Інституту демографії і соціальних досліджень імені В. Птухи.

  Європейський центр політики соціального добробуту і досліджень було засновано 1974 р. у Відні на підставі Угоди між ООН і Федеральним Урядом Австрії з метою сприяння співробітництву у сфері соціального добробуту в Європі. До сфери компетенції Європейського центру належать демографічний розвиток, зайнятість, соціальне забезпечення і соціальний розвиток, подолання бідності, охорона здоров`я тощо.  

  Фахівці Міністерства поінформували австрійських колег про основні напрями соціальних реформ в Україні, зокрема про стимулювання зайнятості, модернізацію Держслужби зайнятості і Держпраці, формування сучасного трудового законодавства, зміни у системі соціальних послуг.

  Начальник управління міжнародних зв’язків Міністерства соціальної політики Наталія Попова наголосила на важливості залучення потенціалу Європейського центру до процесу імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а саме розділу Угоди №21 „Співробітництво у галузі зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей”.

  За підсумками зустрічі було домовлено, що Мінсоцполітики вивчить можливість укладення меморандуму про співпрацю з Європейським центром політики соціального добробуту і досліджень, де буде визначено формат співробітництва.