• In English
 • Держенергоефективності: Щотижня банки видають "теплі" кредити на 50 млн. грн.
  опубліковано 29 вересня 2015 року о 09:47

  З 21 по 28 вересня 2015 року за державною програмою з енергоефективності банками видано "теплих" кредитів на суму майже 50 млн. грн.

  «Спостерігається позитивна, а головне стабільна динаміка попиту на програму державної підтримки до впровадження енергоефективних заходів. Такі показники також свідчать про те, що населення активно готується до опалювального сезону, обираючи державну програму з енергоефективності», - прокоментував статистичні дані Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук.

  За статистичними даними, за вересень видано кредитів на загальну суму 185, 8 млн. грн. тоді, як у серпні – на суму 139,4 млн. грн.

  Загалом зі старту програми банками видано кредитів на заміну газових котлів та придбання енергоефективних матеріалів на 575,3 млн. грн. Загальна кількість кредитів становить 34 701.

  Також заслуговує уваги той факт, що лише за останній тиждень програмою скористалися 10 об'єднань співвласників багатоповерхового будинку. Загалом, станом на сьогодні 55 ОСББ з 22 різних регіонів країни взяли кредитів на суму 7,79 млн. грн.