• In English
 • Сергій Квіт: На учителів покладено відповідальність за виховання європейських українців
  опубліковано 28 вересня 2015 року о 11:23

  Нині Україна розпочала складний процес реінтеграції до Європи, і на учителів покладено відповідальність за виховання європейських українців, майбутніх громадян ЄС, які, утверджуючи свою самобутність, залишаються відкритими для світу. Про це йдеться в привітанні Міністра освіти і науки України Сергія Квіта учасникам Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», фінальний етап якого розпочався 28 вересня у Миколаєві.

  Сергій Квіт підкреслив, що конкурс «Учитель року» покликаний формувати нове покоління педагогів, які мислять у європейських категоріях, утверджуючи нові педагогічні інновації та формуючи світоглядні орієнтири модерної української європейської нації.

  «Саме учитель формує світоглядні принципи, практичні уміння, визначає рівень моральності та етичної відповідальності перед своєю країною», – зазначається у привітанні Міністра до вчителів-фіналістів конкурсу.

  Міністр побажав учасникам Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» творчого натхнення, віри в свої сили, гідно представити свої професійні досягнення, а також обмінятися ідеями, підходами, новими поглядами на викладання навчальних предметів.