• In English
 • На Львівщині учасники АТО отримали 1 747 земельних ділянок для будівництва, садівництва та ведення сільського господарства
  опубліковано 25 вересня 2015 року о 15:24

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Львівській області військовослужбовці отримали у власність 1747 земельних ділянок. Їх загальна площа складає 250 гектарів. Ділянки розташовані як в межах, так і поза межами населених пунктів.

  Землевпорядна служба регіону ухвалила 1414 рішень про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок, загальною площею 169 гектарів. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО планують використати наділи переважно для ведення садівництва (1377 земельних ділянок), а також для особистого селянського господарства (33 ділянки) та індивідуального дачного будівництва (4 ділянки).

  Ще 333 земельні наділи в межах населених пунктів військові отримали за рішенням місцевих рад Львівщини. Землі військові використають переважно для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

  Загалом землевпорядна служба Львівщини надала учасникам АТО 2 973 дозволи на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 560 гектарів. Наразі триває процес оформлення ділянок у власність.

  Довідково:

   На Львівщині учасники АТО можуть отримати консультативну допомогу за принципом «єдиного вікна» при оформленні земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів). Сервіс доступний у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області, яке  знаходиться за адресою: м. Львів, пр. В.Чорновола,4, 10 поверх, к.88.

  Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО можна на сайті Держгеокадастру Львівщини.