• In English
 • Кількість звернень за призначенням субсидії зростає, - Віталій Мущинін
  опубліковано 25 вересня 2015 року о 12:44

  Протягом останніх тижнів спостерігається тенденція до стрімкого зростання кількості звернень за призначенням житлових субсидій. Про це сьогодні на брифінгу в Будинку Уряду повідомив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін.

   «Протягом останніх тижнів ми побачили тенденцію до стрімкого зростання кількості звернень. За останні 3 тижні кількість звернень зросла із 88 тисяч до 148 тисяч звернень на тиждень» , - сказав він.

   За словами заступника Міністра, станом на 18 вересня вже призначено субсидії 3 млн. сімей, що майже в 7 разів більше, ніж в аналогічний період минулого року. «Усього ж звернулось за субсидіями 3 млн. 200 тис сімей. Тобто майже 91% сімей, які звернулися, субсидію вже призначено, інші документи знаходяться в стадії опрацювання», - зазначив Віталій Мущинін.

   Заступник Міністра нагадав, що на поточний рік у Державному бюджеті України на житлові субсидії передбачено 24,5 млрд. грн. На початок вересня, за його словами, використано 7 млрд. 200 млн. грн. «Тобто ми бачимо, що коштів достатньо, щоб забезпечити належне фінансування усіх, хто потребуватиме допомоги держави», - запевнив він.

   Віталій Мущинін також повідомив, що за даними аналізу науково-дослідного Інституту праці та зайнятості, проведеного на основі моніторингу ситуації у 5 областях,  середній відсоток обов'язкової плати за житлово-комунальні послуги складає близько 8% від доходів родини, а середній розмір субсидії – 410 грн.