• In English
 • У січні - серпні 2015 року Держфінінспекція в Одеській області відшкодувала втрат на 35,4 млн. грн.
  опубліковано 25 вересня 2015 року о 09:55

  Протягом січня – серпня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 35,4 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств та установ додатково надійшло понад 8,1 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму понад 25,6 млн. грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 104 управлінські рішення.

  За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 37 досудових розслідувань та вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  У 251 випадку до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

  За недотримання законодавства 371 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 89 – до дисциплінарної та матеріальної, 4 осіб звільнено із займаних посад.

  З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 48,8 млн. грн