• In English
 • Міноборони: Керівництво Сполучених Штатів Америки чітко налаштоване на подальшу підтримку України
  опубліковано 25 вересня 2015 року о 09:36

  У рамках візиту до Сполучених Штатів Америки Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся із радником Віце-Президента США Джорджа Байдена з питань національної безпеки Коліном Кахлом та спеціальним радником Віце-Президента США з питань Європи та Євразії Майклом Карпентером.

  У офісі Віце-Президента США наголосили, що Байден приділяє особливу увагу подіям, що відбуваються в Україні.

  Міністр оборони України Степан Полторак наголосив, що підтримку Президента та Віце-Президента США в Україні високо цінують. Також очільник оборонного відомства висловив впевненість, що зустрічі цього тижня у Вашингтоні забезпечать подальший розвиток українсько-американських взаємовідносин у політичній, військовій та військово-технічній сферах.

  Степан Полторак висловив вдячність керівництву США за надання необхідної військово-технічної та матеріально-технічної допомоги у інтересах Збройних Сил України.

  Міністр оборони України Степан Полторак також зауважив, що реалізація прийнятих в Україні базових документів, зокрема, Воєнної доктрини, чітко визначає завдання щодо підготовки Збройних сил України до членства в НАТО, а співпраця із США та НАТО є необхідною складовою проведення суттєвих реформ оборонного сектору України.

  Високопосадовці із Адміністрації США наголосили, що керівництво Сполучених Штатів Америки чітко налаштоване на подальшу підтримку України, зокрема, у наданні допомоги у реформуванні відомства та підготовці військовослужбовців Збройних Сил України.