• In English
 • Разом з МВС вирішили оперативно вирішувати проблеми перевірок ІТ- компаній, - Айварас Абромавичус
  опубліковано 24 вересня 2015 року о 15:19

  У зв’язку зі скаргами ІТ-компаній щодо перевірок, Міністр економічного розвитку і торгівлі України провів екстрену зустріч з представниками індустрії.

  Міністр Айварас Абромавичус підкреслив, що головною метою зустрічі було вислухати скарги представників ІТ- сектору щодо конкретних проблемних випадків перевірок та зрозуміти причини цих подій для системного усунення проблем такого роду.

  Разом із тим, Міністр економічного розвитку і торгівлі зазначив, що реформування системи перевірок є одним з елементів гарантування рівних умов на ринку для всіх його учасників.

  «Ми не обмежуємося лише ІТ-індустрією, тому, що проблема перевірок існує всюди. Саме тому ми розробили законопроект щодо реформування контролюючих органів, який вже знаходиться у Верховній Раді. Він передбачає, зокрема, створення публічної інтегрованої системи перевірок, де заздалегідь буде повідомлятися про те, хто, до кого, і навіщо йде в гості зі сторони правоохоронних органів. Все має бути прозоро», - повідомив Міністр Айварас Абромавичус.

  «З цієї зустрічі нам хотілося б отримати конкретний практичний результат. Ми хочемо зрозуміти, які схеми є найбільш розповсюдженими при перевірках. Нам треба розуміти, які випадки ми можемо використати в переговорах з нашими колегами з МВД, Прокуратури та ДФС. Якщо ж є якісь пропозиції щодо того, як саме можна систематично вирішити це питання, не обмежуючись конкретними людьми, ми з радістю їх вислухаємо», - додав заступник Міністра Максим Нефьодов.

  Наступний кроком стане обговорення проблемних питань ІТ-бізнесу з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим.