• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 24 вересня 2015 року о 13:47

  Співробітники Державної прикордонної служби України продовжують нести службу на лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями.

  Протягом доби російські найманці в одному випадку здійснили обстріл прикордонного наряду. В районі н.п. Золоте терористи обстріляли із стрілецької зброї   автомобіль «Кугуар», на якому ніс службу прикордонний наряд. Вогонь вівся із н.п. Первомайськ, що знаходиться на окупованій території. Ніхто з прикордонників не постраждав.

  Учора прикордонники, що несуть службу на контрольному посту «Рибінське» (Донецька обл.), вивили та затримали громадянина України, який, ймовірно, причетний до діяльності незаконних збройних формувань. Жителя Донецька передано встановленим порядком до Волноваського РВ УМВС України в Донецькій області.

  Вздовж лінії розмежування тривають заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 5 транспортних засобів. Автівками без належних документів зловмисники намагалися провезти поза контрольними пунктами в’їзду/виїзду на територію, що тимчасово контролюється бойовиками, товари на суму майже 450 тисяч гривень. Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

  Учора прикордонники здійснили пропуск гуманітарних вантажів для жителів, що проживають на неконтрольованій території. Через контрольний пункт в'їзду/виїзду проїхав вантажний автомобіль з продуктами дитячого харчування від благодійного фонду «Спільний шлях», за маршрутом «Слов’янськ – Донецьк». Також 2 вантажні автомобілі з майже 20 тоннами медикаментів прикордонники оформили у контрольному пункті «Зайцеве». Транспортні засоби слідували до м. Донецьк від благодійної організації «Лікарі без кордонів».