• In English
 • Відбулося чергове засідання Робочої групи з охорони природи
  опубліковано 24 вересня 2015 року о 10:44

  У Мінприроди під головуванням заступника Міністра екології та природних ресурсів з питань європейської інтеграції Ганни Вронської відбулося чергове засідання Робочої групи з охорони природи.

  На засіданні розглянуто стан наближення національного законодавства до Директиви 2009/147/ЄС Європейського Парламенту про захист диких птахів та Директиви Ради 92/43/ЄЕС про збереження природного середовища існування, дикої флори та фауни, із змінами і доповненнями, внесеними Директивами 97/62/ЄС, 2006/105/ЄС та Регламентом (ЄС) 2003/1882.

  Опрацьовано та погоджено нову редакцію перекладу Директиви 2009/147/ЄС Європейського Парламенту про захист диких птахів.

  Розглянуто проект Закону України «Про внесення змін до Законів України «Про тваринний світ», «Про захист тварин від жорстокого поводження» та інших нормативно-правових актів».

  Окреслено наступні конкретні заходи, які необхідно здійснити у секторі «Охорона природи» до чергового засідання робочої групи.

  Особливу увагу приділено практичним міжсекторальним аспектам  наближення національного законодавства до Пташиної та Оселищної директив. Так, представник ТОВ «ДТЕК Енерго» доповів про напрацювання цієї організації у напрямку орнітологічної безпеки електричних мереж, які можуть бути використані під час апроксимації директив Європейського Союзу в секторі «Охорона природи».

  «Тільки тісна співпраця між органами влади, науковими та приватними організаціями, приватним бізнесом дозволить наблизити систему управління охороною природи до європейських стандартів» - зазначила Ганна Вронська.