• In English
 • Земельні аукціони: на Харківщині у 15 разів зросла вартість оренди землі
  опубліковано 23 вересня 2015 року о 16:49

  У вересні на Харківщині землевпорядники провели земельний аукціон з продажу прав оренди на землю. Під час відкритої конкуренції між інвесторами вартість однієї з ділянок підвищилась у 15 разів.

  На торги виставили права оренди на дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Наділи загальною площею 37,27 га розташовані на території Великобурлуцького району області. Одна з ділянок площею 28,94 га викликала високу зацікавленість у інвесторів. Стартова ціна річної оренди наділу збільшилась у 15 разів – з 12,6 тис. грн. до 189,6 тис. гривень. Загальний обсяг річної орендної плати на обидві ділянки становитиме 199,673 тис. гривень.

  Організатором аукціону виступило Головне управління Держгеокадастру у Харківській області, виконавцем – КП Харківської обласної ради «Облземпроект».

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».