• In English
 • Уряд виніс догани чотирьом керівникам ОДА за невиконання доручень про підключення до ЄДР
  опубліковано 23 вересня 2015 року о 14:48

  Уряд України виніс догани керівниками Рівненської, Хмельницької, Запорізької і Чернівецької обласних державних адміністрацій за невиконання доручень щодо підключення до єдиного державного реєстру. Таку пропозицію виніс на розгляд Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на виїзному засіданні Кабінету Міністрів у Полтаві в середу, 23 вересня.

  Він підкреслив, що в цих областях найгірша ситуація з підключенням до ЄДР.

  За низький рівень підключення також винесені попередження керівникам Волинської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської і Сумської ОДА.

  «Наступним кроком буде подання Президенту про звільнення з займаних посад керівників обласних і районних державних адміністрацій», - наголосив він.

  Арсеній Яценюк доручив «звернути увагу всіх керівників обласних державних адміністрацій на необхідність невідкладного підключення до єдиних державних реєстрів».

  Він нагадав, що питання дерегуляції було одним із ключових завдань, поставлених керівникам ОДА на виїзних засіданнях Уряду – запровадити електронну систему і «взяти ті повноваження, які ми віддали на місця» - аби люди «не стояли в черзі, не заповнювали сто довідок, не носили хабарі».

  Серед завдань, поставлених  керівникам ОДА, - забезпечення оформлення субсидій, і  це питання, за словами Арсенія Яценюка, на особливому контролі Уряду. Третє завдання – підготовка до опалювального сезону і розрахунки за енергоносії. «Це три завдання, по яких будуть оцінюватися керівники обласних державних адміністрацій», - підкреслив він, висловивши сподівання на якнайшвидше впровадження рейтингу регіонів.

  «Країна вимагає і потребує змін. І ці зміни – це не тільки на рівні міста Києва. Кожен має свій шматок роботи. І Уряд вимагає, щоб місцеве керівництво виконувало свої функції», - підкреслив Глава Уряду.